Sportovní den seniorů v Sokolově

18.06.2019

Dne 13.6.2019 se BEZPEČNÁ ZÓNA zúčastnila sportovního dne seniorů pořádaný spolkem Buďfitseniore

Již podruhé Bezpečná Zóna, z.s. ve spolupráci s bezpečnostní agenturou  WAKKENHAT měla příležitost se zúčastnit veřejné akce Sportovní den seniorů.

Tentokrát spolek Buď Fit Seniore dne 13. června 2019 zorganizoval ve městě Sokolov 1. Sportovní hry seniorů v Karlovarském kraji a spolek Bezpečná zóna se i zde měl možnost představit veřejnosti svojí nabídku služeb.

Záštitu nad hrami převzala hejtmanka Karlovarského kraje Jana Mračková Vildumetzová, sokolovská starostka Renata Oulehlová a vládní zmocněnec pro sport Milan Hnilička. Možnosti poměřit si síly i prostě se setkat a pobýt v hezkém prostředí využilo v tento čtvrtek okolo 130 seniorů.

Soutěžilo se v různých sportovních disciplínách, jako např. ve fotbalu v chůzi, závody v seniorském letním biatlonu, slalomu, pétanque či nordic walkingu.

Spolek Bezpečná Zóna zde měl k dispozici svůj stánek, kde nabízel reklamní předměty a informace týkající se nabídky jejich aktivit zaměřených na seniory (např. umění zvládat incidentní situace).

Před vyhlášením vítězů jednotlivých soutěží měl spolek možnost ukázky různých rizikových situací, s nimiž se mohou občané setkat v běžném životě.

Po předání cen vítězům historicky 1. dne seniorů v Karlovarském kraji, proběhlo losování o hodnotné ceny darované sponzory. Hlavní výhrou bylo horské kolo. Spolek Bezpečná Zóna, z.s. společně se společností Wakkenhat věnovaly bezpečnostní balíček.

Spolek Bezpečná Zóna a společnost WAKKENHAT děkuje organizátorovi her, spolku Buď Fit Seniore, za možnost účasti a ukázky na této akci a bude se těšit na další spolupráci.


napsali o nás zde

Další fotografie zde